KURUMSAL DANIŞMANLIK

hizmetler6.jpg
Bütüncül sağlık anlayışımızla, şirketinizin çalışanlarının bedensel, zihinsel ve duygusal sağlığını kapsamlı bir şekilde ele almayı amaçlayan özel bir kurumsal danışmanlık sunuyoruz. Kurumsal danışmanlık ile iş günü kaybını ve sağlık harcamalarını azaltmayı, çalışanlarınızın genel sağlık durumlarını iyileştirmeyi böylece çalışanlarınızın zinde ve iyi hissettiği, odaklanmalarının arttığı bir bedenle hem çalışma memnuniyetlerini hem de genel iş verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.
 
Bütüncül kurumsal sağlık danışmanlığını birbiri ile entegre 3 ayrı koldan ele alıyoruz: 
 
Hekim Danışmanlığı
Bir hekimin, çalışanınızın kan tahlillerini değerlendirdiği ve aldığı öykünün ışığında çalışanınızı yönlendirmesini içerir. 
Bütüncül Psikoterapi Desteği (Mental Sağlık/Stres Yönetimi)
Kişinin farkındalığı, içsel dönüşümü etkiler. Psikoterapistlerle birlikte çalışarak, çalışanların içsel dönüşüm ve bütünsel performans artışı hedeflenir.
 
Bütüncül Beslenme Danışmanlığı
Kurum çalışanlarının sindirim sistemi sağlığını, bağışıklık sistemini, genel fizyolojik ve biyokimyasal durumunu fonksiyonel gıdaları kullanarak, doğru beslenme ile dengelemeyi, zihinsel performansı ve odaklanmasını ve enerjisini arttırmayı hedefliyoruz. Diyetisyenlerimiz ile her bir çalışanınızın özel ihtiyaçlarına yönelik beslenme programları belirlenir. Belirli periyotlarda kurumunuzda veya online platformlar aracılığıyla hizmet planlanır.
 
Kurumsal Eğitimler
Birim yaklaşımıyla kurum çalışanlarınıza, sağlığa bütüncül bakarak çalışanların günümüz stres koşulları yönetimi, sindirim sistemi sağlığı, kronik hastalıkların ve kronikleşmiş sağlık sorunlarının yönetimi gibi konularda bedensel duygusal sağlığı kapsamlı bir şekilde ele aldığımız eğitimlerle çalışanlarınızın sağlık farkındalıklarının arttırılması amaçlanır. İçerik kurumunuzdaki çalışanlarınızın gereksinimi doğrultusunda planlanabilir.
 
Kurumsal danışmanlık hakkında detaylı bilgi ve hizmet almak için +90 532 066 81 15 veya +90 530 259 61 21 numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya bilgi@birimklinik.com adresine mail atabilirsiniz.
  •  
  • İletişim

  • Doktor-Diyetisyen Bilgi ve Randevu

  • +90 532 066 81 15

  •  
  • Psikoterapi Bilgi ve Randevu

  • +90 530 259 61 21