Herkes İçin BİRİM

herkes-icin-birim-7162.jpg
 
Herkes için BİRİM
 
Günümüzde kronik hastalıkların, viral bulaşların her zamankinden fazla olması, dikkat, odaklanma, hafıza gibi bilişsel işlevlerinizde performansınızın azalması, kronik yorgunluk, depresyon, anksiyete, isteksizlik gibi ruhsal sisteminizi etkileyen durumların fazlaca görülmesi içinde yaşadığınız bu bedene ve ruhunuza daha fazla yakınlaşıp anlamanız gerçeğini ve koruyucu sağlık uygulamalarının önemini ortaya koyuyor. Biyokimyasal eksiklikleriniz hem bedeninizi hem psikolojinizi olumsuz yönde etkilerken, aynı zamanda stres ve kaygı da bedeninizin istediğiniz gibi çalışmasını engelleyip kronik hastalıklara, otoimmüniteye, sindirim sistemi bozukluklarına ve daha birçok hastalıklara yol açıyor. Bu durumda yapacağınız ilk şey sağlınıza bütüncül bir yaklaşımla bakmak ve gerçeklikten kopmadan hayatınızda ufak değişiklikler yaparak sürdürülebilir bir program oluşturmaktır.
Vücudunuzda eksik olan biyokimyasal maddeleri yerine koymak ve psikolojik öğretiler edinerek ‘ben yolculuğunuzu’ anlamaya çalışmak bütüncül yaklaşımın ve tam bir iyilik halinin olmazsa olmazlarıdır. Bu sebeple BİRİM, bütüncül bir yaklaşımla hem bedeni hem de ruhu daha sağlıklı bir hale getirmenizi amaçlar.
 
“Herkes için BİRİM” tam da bu noktada sürdürülebilir sağlık uygulamalarını öğretmek aynı zamanda uzmana olan bağımlılığı ve ihtiyacı azaltmak için ortaya çıktı. Sağlık alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından tasarlanmıştır ve herkesin sağlık yolculuğuna katkı sağlayabilecek içeriğe sahiptir. Binlerce danışanla birlikte elde edilen klinik tecrübeyi bir öğreti olarak sunduğumuz bu programlar sayesinde, öğreneceğiniz doğru bilgilerin hem ruhsal hem de biyokimyasal olarak hayatınızın birçok alanında dönüştürücü etkisi olacağını unutmayın.
 
“Herkes için BİRİM” program içeriğinde neler var?
 
"Herkes için BİRİM" programı, çeşitli konularda uzmanlaşmış isimlerin 100'den fazla eğitici video içeriği ve BİRİM diyetisyenlerinin hazırladığı beslenme listelerini kapsayan bir online platformdur.
 
Bütüncül sağlık, beslenme, psikoterapi, spor, yoga, mindfulness ve daha fazlası gibi farklı alanlarda videolarla donatılmıştır. Yeni içerikler her hafta eklenir, böylece sağlıkla ilgili her konuda sürekli olarak güncel bilgilere erişim sağlanır.
 
Video içeriklerinden örnek birkaç tanesi:
Şeker Bağımlılığından Kurtulmak
Unutkanlığa Çare Var Mı?
Takviye Edici Gıda Bir Efsane Mi?
Bir İyi Bir Kötü Borderline
Uyuyamıyorum Neden?
Eşimi Ben Mi Seçtim?
Hamileyim Ne Yiyeyim?
0-3 Yaş Çocuğum Uyumuyor
Menopoz Şikayetlerim Geçer Mi?
Seks Uzun Yaşatır Mı?
 
Beslenme menüleri, her mevsime uygun ve hücresel beslenme prensiplerini temel alan Birim diyetisyenleri tarafından hazırlanmıştır. Bu program, sadece günlük beslenme programları sunmakla kalmaz, aynı zamanda her ay farklı bir sağlık konusuna odaklanarak bütüncül bir yaklaşım sunar. Örneğin bir ay sindirim sistemi sağlığına odaklanılırken bir sonraki ay uyku kalitesi ve stres yönetimi üzerinde durulabilir. "Herkes için BİRİM" programına üye olanlar, kendilerine en uygun beslenme programını seçebilir ve aylık menülerin yanı sıra hazırlık ve alışveriş listelerine, fonksiyonel tariflere ve eğitici yazılara erişim sağlayabilirler.
 
Her ayın konseptine uygun 3 ayrı beslenme programı erişime açılır. Bunlar;
 
Akdeniz beslenme,
Eliminasyon beslenme 
1200 kkal beslenme
şeklindedir. Satın alım sonrası oluşturacağınız üyeliğiniz ile sürece başlayabilirsiniz.
 
KİMLER BAŞVURABİLİR?
 
Sağlığına değer veren herkes, "Herkes için BİRİM" programına katılabilir ve sağlıklı yaşam tarzıyla ilgili bilgiler edinebilir. Başvuru yapmak için bugün "Herkes için BİRİM"e katılın ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayın.
 
 
 
  •  
  • İletişim

  • Doktor-Diyetisyen Bilgi ve Randevu

  • +90 532 066 81 15

  •  
  • Psikoterapi Bilgi ve Randevu

  • +90 530 259 61 21