Herkes İçin BİRİM

 
 
Herkes için BİRİM
 
Günümüzde kronik hastalıkların, viral bulaşların her zamankinden fazla olması, dikkat, odaklanma, hafıza gibi bilişsel işlevlerinizde performansınızın azalması, kronik yorgunluk, depresyon, anksiyete, isteksizlik gibi ruhsal sisteminizi etkileyen durumların fazlaca görülmesi içinde yaşadığınız bu bedene ve ruhunuza daha fazla yakınlaşıp anlamanız gerçeğini ve koruyucu sağlık uygulamalarının önemini ortaya koyuyor. Biyokimyasal eksiklikleriniz hem bedeninizi hem psikolojinizi olumsuz yönde etkilerken, aynı zamanda stres ve kaygıda bedeninizin istediğiniz gibi çalışmasını engelleyip kronik hastalıklara, otoimmüniteye, sindirim sistemi bozukluklarına ve daha birçok hastalıklara yol açıyor. Bu durumda yapacağınız ilk şey sağlınıza bütüncül bir yaklaşımla bakmak ve gerçeklikten kopmadan hayatınızda ufak değişiklikler yaparak sürdürülebilir bir program oluşturmaktır.
 
Vücudunuzda eksik olan biyokimyasal maddeleri yerine koymak ve psikolojik öğretiler edinerek ‘ben yolculuğunuzu’ anlamaya çalışmak bütüncül yaklaşımın ve tam bir iyilik halinin olmazsa olmazlarıdır. Bu sebeple BİRİM, bütüncül bir yaklaşımla hem bedeni hem de ruhu daha sağlıklı bir hale getirmenizi amaçlar.
 
‘Herkes için BİRİM’ programı tamda bu noktada sürdürülebilir sağlık uygulamalarını öğretmek aynı zamanda uzmana olan bağımlılığı ve ihtiyacı azaltmak için ortaya çıktı. Binlerce danışanla birlikte elde edilen klinik tecrübeyi bir öğreti olarak sunduğumuz bu program sayesinde, öğreneceğiniz doğru bilgilerin hem ruhsal hem de biyokimyasal olarak hayatınızın birçok alanında dönüştürücü etkisi olacağını unutmayın. 
 
 
Takip Programının Tanımı ve amacı
 
Bu program kişilerin uzun süreli takiplerinin kolaylaşması ve bütçe bakımından ulaşımı kolay olmayan hizmetlerin daha ulaşılabilir hale gelmesi için oluşturulmuştur. Programın online sistem üzerinden takip programı olması kişilerin olduğu yerden bağımsız bir şekilde daha kaliteli bir sağlık hizmetine ulaşmasını sağlayacaktır. Programda kişilerin sağlık süreçlerinin takibinin yanı sıra alacakları temel sağlık bilgisi eğitimleri süreçlerini kendilerinin yönetmeleri ve sağlık okur yazarlığı açısından büyük önem arz edecektir. 
 
Programın süresi: Program 1 yıllık süreçte uygulanacaktır. 
 
Programa Kayıt süreci: Kayıt yaptırmak isteyen kişiler www.birimklinik.com web adresinden seçecekleri üyelik sisteminden sonra ödeme ve kayıtlarını yaptırabilecekler.
 
Programda Seçilebilecek Üyelikler ve İçerikleri
 
1-Online Takip ve Eğitim Temel Üyelik 
 
Bu üyelik tipinde üyeye 12 aylık süreçte 12 farklı beslenme programı, 156 adet 10 dakikalık bilgilendirme videosu (beslenme, biyokimya veya hormonal sistem, ruhsal sistem), 156 adet sağlıklı yemek, salata, içecek tarifi ve 2 kez de mail üzerinden hekim tarafından kan tetkiki yorumu danışmanlığı verilecektir. Ayrıca bu üyelik tipinde üyeler her iki haftada 1 kez beslenme uzmanlarına mail ile soru sorma hakkına sahip olacaktırlar. 
 
2-Online Takip ve Eğitim Orta Seviye Üyelik 
 
Bu üyelik tipinde üyeye 12 aylık süreçte 12 farklı beslenme programı, 156 adet 10 dakikalık bilgilendirme videosu (beslenme, biyokimya veya hormonal sistem, ruhsal sistem), 156 adet sağlıklı yemek, salata, içecek tarifi ve 2 kez de online birebir görüşme ile hekim tarafından kan tetkiki yorumu ve besin takviyeleri danışmanlığı verilecektir. Ayrıca bu üyelik tipinde üyeler her iki haftada 1 kez beslenme uzmanlarına mail ile soru sorma hakkına sahip olup her 3 ayda bir olmak üzere beslenme uzmanları ile online (birebir) 4 görüşme yapacaklardır.
 
3-Online Takip ve Eğitim Üst Seviye Üyelik 
 
Bu üyelik tipinde üyeye 12 aylık süreçte 12 farklı beslenme programı, 156 adet 10 dakikalık bilgilendirme videosu (beslenme, biyokimya veya hormonal sistem, ruhsal sistem), 156 adet sağlıklı yemek, salata, içecek tarifi ve 2 kez de online birebir görüşme ile hekim tarafından kan tetkiki yorumu ve besin takviyeleri danışmanlığı verilecektir. Bu üyelik tipinde üyeler her iki haftada 1 kez beslenme uzmanlarına mail ile soru sorma hakkına sahip olup her 3 ayda bir olmak üzere beslenme uzmanları ile online (birebir) 4 görüşme yapacaklardır. Ayrıca üyeler bu üyelik tipinde bütüncül psikoterapistler ile 30 seans yoğunlaştırılmış terapi görüşmesi yapacaklardır.
 
Programın içeriği
 
Programda uygulanacak beslenme programları ve eğitimler dönemsel olarak değişecektir. Bu seçilen konu başlıkları aşağıdaki gibidir;
 
1-Mide ve Bağırsak Terapisi / Daha iyi sindirim daha iyi emilim daha iyi hücresel beslenme 
2-Karaciğer Detoksifikasyonu / Daha temiz bir vücut 
3-Mitokondiyel Beslenme / Vücudumuzun pilini dolduruyoruz 
4-Kognitif Sistem / Daha İyi odaklanma daha iyi hafıza 
5-Kardiyometabolik Sistem / Damarlarımızı açıp kalbimize iyi bakacağız
6-Sirkadyen Ritim / İyi uyku iyi ben 
7-Kilo Kontrolü / Fazla yağ Fazla dert
 
 
 
  •  
  • Doktor-Diyetisyen Bilgi ve Randevu

  • +90 532 066 81 15

  •  
  • Psikoterapi Bilgi ve Randevu

  • +90 530 259 61 21